محصولات
  Filters
  زبان
  جستجو

  قوانین و مقررات

  آساران ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظرات یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های آساران قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن  اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

  بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، آساران جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

  مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و آساران تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

  آساران ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، آساران می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

  حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. آساران هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار

  دهد.

  مسئولیت تعیین و درج قیمت کالا در وب سایت آساران، بر عهده فروشنده می باشد. قیمت های مندرج بر روی آساران، می بایست رقابتی و حداقل برابر با قیمت کالاهای همانند در سایر فروشگاه ها (اعم از اینترنتی و یا غیر اینترنتی) باشد

  فروشنده تضمین می نماید که تمامی کالا های تحویلی به مشتری مطابق قوانین جمهوری اسلامی تولید شده و یا از مبادی رسمی کشور وارد گردیده است. همچنین کالاها اصل، دارای گارانتی، نو و سالم و مطابق توصیفات اعلام شده از نظر کیفیت، رنگ، اندازه، جنس، نحوه نگهداری و شستشو و سایر ویژگیها خواهد بود و چنانچه در این ارتباط خسارتی به آساران، سایت آساران یا مشتری نهائی وارد آید، فروشنده متعهد به جبران خواهد بود. خسارات موضوع این بخش قرارداد پس از اتمام قرارداد همکاری نیز موضوعیت دارند.

  فروشنده اعلام می دارد که مالک کالا بوده و معارض ندارد و حقوق مالکیت صنعتی (در صورت وجود)، مالکیت معنوی و سایر حقوق قانونی و عرفی، متعلق به اوست یا حق بهره برداری از این حقوق و عرضه کالاهای مربوطه را دارد و مطابق قوانین ج.ا. ایران مجاز به فعالیت اقتصادی و تجاری می باشد.

  مسئولیت تولید اطلاعات محصولات و درج آنها در سایت آساران، بر عهده فروشنده می باشد. آساران در قبال دریافت مبلغی مشخص، نسبت به ساخت و درج اطلاعات محصولات فروشنده در سایت اقدام می نماید.

  آساران زیرساخت و ابزار ساخت محتوا را به صورت رایگان دراختیار تامین کنندگان قرار می دهد.

  مسئولیت انجام تمامی امور کنترل کیفیت بر عهده فروشنده می باشئد و آساران نسبت به انجام کنترل کیفیت کالاهای ارسالی فروشنده اقدام نخواهد کرد. تنها در صورت بروز هرگونه ادعا از سوی مشتریان مبنی بر معیوب و یا ناقص بودن کالا و یا عدم تطابق آن با سفارش ثبت شده )اعم از رنگ و سایر ویژگی های کالا(، آساران نسبت به بررسی موضوع اقدام خواهد نمود. بر مبنای نظر کارشناسی آساران، اقدامات لازم اعم از تعویض کالا و یا عودت مبلغ سفارش به مشتری از سوی فروشنده صورت خواهد پذیرفت.

  محصولات آرایشی و بهداشتی وارداتی , تولید داخل

  دارا بودن پروانه بهداشتی ورود و سایر مجوزهای لازم از سازمان غذا و دارو

  دارا بودن برچسب اصلات و سلامت از سازمان غذا و دارو

  لازام به توزیع و عرضه از طریف نمایندگی ها و شبکه توزیع دارای مجوز از سازمان غذا و دارو

  رعایت نظام ردیابی و رهگیری مح صولات، به نحوی که در صورت لزوم سازمان غذا و دارو امکان شنا سایی م صرف کننده

  نهایی و تامین کننده محصول را داشته باشد.